Skóra skórze…równa

Łatwa w utrzymaniu czystości, estetyczna, pozwalająca na szereg możliwości w zastosowaniu. Pytanie tylko jaka…naturalna, czy sztuczna?

Jest wielu zwolenników jak i przeciwników jednej i drugiej skóry, bo o niej dziś mowa. Jako miłośniczka zwierząt, namawiam do wykorzystywania tej sztucznej. Fakt naturalna skóra trochę inaczej się zachowuje, jest bardziej miękka, ma wiele plusów. Dzisiejsza technologia pozwala jednak uzyskać sztuczny zamiennik, łudząco przypominający naturalny oryginał. W utrzymywaniu czystości niemal się nie różnią, wygląd także nie zdradza która jest która. Dlatego jeśli już chcemy inwestować w naturalne materiały, niech to będzie lite drewno, kamień lub metal szlachetny.

Poniżej garść inspiracji na wykorzystanie tego materiału, we wnętrzu:

dekano
Dekano
ewaiwnetrzepl
ewaiwnetrze.pl

Skóra może z powodzeniem posłużyć za tapetę, wzorów i kolorów jest cały wachlarz. Taka technika, pozwala na uzyskanie nietuzinkowych efektów.

mamkuchniepl
mamkuchnie.pl

Wykorzystana w pasie roboczym, nad blatem kuchennym? Czemu nie? to unikatowy, oryginalny pomysł, który nada ekspresji twojej kuchni, lub doda elegancji, w zależności jaki rodzaj wykończenia materiału wybierzesz.

najlepszedomypl
najlepszedomy.pl
westwingpl
westwing.pl
westwingpl1
westwing.pl

Bardzo modne stały się też dywaniki i narzuty z owczej lub bydlęcej skóry. I tak istnieją również te sztuczne, imitujące prawdziwą skórę.

zblogowanipl
zblogowani.pl

Oczywiście naturalne materiały są z definicji zawsze lepsze, ponieważ są naturalne, jednakże skóry i futra te sztuczne, dziś są tak samo dobrej jakości co te prawdziwe. Możliwości jest wiele, wybór należy do nas samych, jak ze wszystkim w życiu 😉 A Ty jaką wybierzesz, prawdziwą, czy podrabianą??

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close