Minął rok…

Zanim zabrałam się za prowadzenie bloga, miałam wiele obaw. Bałam się między innymi, że skończy mi się wena, że zabraknie ciekawych pomysłów. Bałam się też krytyki, lub braku zainteresowania. Minął rok od pierwszego, koślawego tekstu i co?

I wciąż prowadzę bloga, fakt, czasem nie mam pomysłu, ale przestałam się już tym martwić. Nie zawsze bowiem umysł musi pracować na najwyższych obrotach, bo po prostu poza blogiem jest życie i brakuje czasu na pisanie. Zaczynając założyłam sobie, że nie będę pisać na siłę, dlatego gdy brak mi pomysłu to odpuszczam na jakiś czas. Być może mój blog nie jest znany i nie mam wielu odbiorców, z tego też powodu może i nie ma fali krytyki, skoro niewiele osób mnie czyta. Mimo wszystko nie rezygnuję z pisania, bo widzę jak wiele dobrego wnosi to do mojego życia.

Uspokoiłam się, dzięki prowadzeniu Wolnego Kwadratu, uporządkowałam swoja burzę myśli. Zawsze mogę wrócić do swoich przemyśleń, nie umyka mi już tyle rzeczy. Wciąż zdobywam nową wiedzę, nie tylko z zakresu wnętrz, nie rezygnuję też z siebie i swoich pasji, tak jak to bywało kiedyś. Rozwijam się zawodowo i prywatnie, jestem też bardziej kreatywna.

Zdaję sobie sprawę, że sam blog nie przyczynia się do życiowych zmian, ale na pewno pomaga, chociażby w budowaniu większej samoświadomości, dyscypliny i pewności siebie, a to z kolei ma duże znaczenie w braniu się z życiem za bary.

Mam nadzieję, że będę trafiać do coraz szerszego grona czytelników i że uda się nawiązać dialog z Wami. Być może macie jakieś pomysły, którymi chcielibyście się podzielić, na tematy was interesujące, może chcielibyście poruszyć jakieś konkretne zagadnienia. Chciałabym dzielić się tu wiedzą, i pomysłami z zakresu wnętrz, i robić to nie tylko dla siebie.

Życzę Wam i sobie aby kolejny rok był równie dobry i inspirujący. Kończąc już zachęcam też do tworzenia własnych blogów/pamiętników/dzienników, to świetna zabawa pozwalająca poszerzać horyzonty. Jeśli nie przekonuje Was to co tu nabazgrałam, to odsyłam do pierwszego wpisu 😉 „Na co komu dziś..”  Najtrudniejszy pierwszy krok 😉

Gorąco Was pozdrawiam 😉

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close